||™|| ..ıl.l Forum HayeL||™|| ..ıl.l
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

||™|| ..ıl.l Forum HayeL||™|| ..ıl.l

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Frm Hayel Top 10
Son 10 gönderilen Msjlar Mesajı Gönderen Üye Gönderdigi Zaman
Salı Tem. 14, 2009 2:49 pm
Cuma Tem. 03, 2009 12:59 pm
Salı Haz. 23, 2009 4:42 am
Salı Haz. 23, 2009 4:35 am
Salı Haz. 23, 2009 4:30 am
Salı Haz. 23, 2009 4:20 am
Salı Haz. 23, 2009 4:14 am
Salı Haz. 23, 2009 3:57 am
Salı Haz. 23, 2009 3:46 am
Ptsi Mart 23, 2009 9:57 pm

Konuya puan ver

Eurovizyon Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Hadise temsil edecek

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
depResif PoLyana
Kullanıcı
Kullanıcı
1 2
depResif PoLyana
3 4
Forum Hayel iyi forumlar diler.
Lakap : no-mahLas
Eurovizyon Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Hadise temsil edecek Vide
MesajKonu: Eurovizyon Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Hadise temsil edecek Eurovizyon Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Hadise temsil edecek Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 2:16 pm

Belçikalı Türk kızı Hadise, üç dilde sözleri olan bir şarkıyla 54. Eurovizyon Şarkı Yarışması'na katılarak Türkiye'yi temsil edecek.
TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin ve Hadise, şarkıcının Türkiye adına yarışmaya katılması için gerekli protokolü bugün anlaşma imzaladılar. İnternet sitesinde yapılan oylamada Hadise'nin birinci gelmesinin şarkıcının seçiminde rol oynadığını belirten Şahin, "Parça seçimi konusunda dili kendisine bıraktım. Benim tercihim Türkçe ama İngilizcenin de sakıncası yok" dedi. Şahin, şarkıda Türk sazlarının kullanılması konusunda hassasiyetlerini dile getirdiklerini de sözlerine ekledi.
Çok heyecanlı olduğunu söyleyen Hadise, Sertap Erener'in birinciliğinin kendisi üzerinde psikolojik baskı oluşturup oluşturmadığı sorusuna, "Evet, çünkü ben kazanmak istemiyorum desem yalan olur. Ben de Türkiye için çok güzel başarılar yakalamak istiyorum" dedi. Hadise kazanamaması halinde kıyafetlerinin ve tarzının eleştirilmesinden çekindiğini de söyledi.
Belçika'da Eurovizyon'un heyecanla takip edilmediğini belirten Hadise, "Belçika'da Eurovizyon böyle yaşanmıyor. Çünkü Belçika kaç senedir finale bile giremedi. Onlar da daha doğal bakıyor. Türkiye'de herkes Eurovizyon'la yatıp kalkıyor. Bu da çok güzel bir şey inşallah hep beraber yaşarız" dedi.
Bir soru üzerine Şahin'in TRT ile sözleşme imzalayan şarkıcının kıyafetlerine herhangi bir düzenleme getirmeyeceklerinin altını çizerek, "Bugüne kadar uyguladıklarımız, bundan sonrası için de cevap olur. Şarkısına, kıyafetine nasıl okuyacağına karışmayacağız" şeklinde konuştu.
Hadise şarkısı seçimi konusunda ise Türkçe, İngilizce ve Fransızca sözleri olan bir tercih yapacağının sinyallerini vererek, "İngilizce Türkçe birlikte olacak. Fransızca İngilizce konuşmayı çok seviyorum. Çok değişik bir şey yapmak istiyorum. Birkaç dilde olabilir" dedi.
Hadise Belçika basının "seni kaçırdık, Belçika adına yarışmalıydın" şeklinde yorumlar yaptığını dile getirerek, "Birkaç ödül aldım orada. Türkiye'de de bunu yapmak ödüller almak istiyorum" diye konuştu. Hadise umutlu olduğunu ama çok büyük beklentilerin büyük yıkımları da getireceğini sözlerine ekledi.
๑ஐ๑мαηηαккк
Kullanıcı
Kullanıcı
1 2
๑ஐ๑мαηηαккк
3 4
Lakap : serseriasık
MesajKonu: Geri: Eurovizyon Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Hadise temsil edecek Eurovizyon Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Hadise temsil edecek Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 11:19 pm

Very Happy:D paylasm işin saolll
depResif PoLyana
Kullanıcı
Kullanıcı
1 2
depResif PoLyana
3 4
Lakap : no-mahLas
MesajKonu: Geri: Eurovizyon Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Hadise temsil edecek Eurovizyon Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Hadise temsil edecek Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 2:46 am

rica cannımMm Razz

Eurovizyon Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Hadise temsil edecek

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası